O mnie

Od dziecka pasjonuję się sztuką filmową i wszystkimi jej aspektami, o czym świadczy członkostwo w prestiżowym Klubie Miłośników Filmu FILM.ORG.PL. Drugą moją pasją jest fotografia, którą od kilku lat staram się rozwijać. Zajmowałem się głównie fotografią portretową oraz reportażową, jednak jej pozostałe dziedziny również nie są mi obce.

Do moich dokonań należy przede wszystkim reżyseria dokumentu o płockiej drużynie futbolu amerykańskiego pod tytułem „Zadeptać przeciwnika. Historia Mustangs Płock”, a także realizacja licznych zleceń między innymi dla Teatru Dramatycznego w Płocku.

Moje zainteresowania to również analizy i artykuły filmowe publikowane w serwisie Film.org.pl. Liczne komentarze, artykuły w prasie, czy wizyty w programach telewizyjnych („Pytanie na śniadanie”) mogą tylko świadczyć o mojej pasji i nieustającym zapale.

Obecnie jestem absolwentem prestiżowej Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie, na kierunkach „reżyseria filmowa i telewizyjna” oraz „sztuka operatorska”, co uważam, że nie tylko świadczy o moich ambicjach, ale podkreśla tez, iż nie jestem „tylko” fotografem ślubnym.

Pracujemy na najwyższej jakości bezlusterkowcach cyfrowych, umożliwiających pracę w trudnych warunkach oświetleniowych, zarówno w przypadku Filmu jak i Fotografii.

Ponadto, jako fotograf posiadam możliwość fotografowania ceremonii ślubnej w trybie „cichym”, dzięki czemu, na nagrywanym materiale wideo (na przykład w momencie przysięgi), dźwięk migawki nie będzie słyszalny. W przypadku awarii sprzętu, posiadamy zawsze dodatkowe, zapasowe aparaty, jednakże prawdopodobieństwo takiego zdarzenia staramy się wykluczyć – sprzęt regularnie przechodzi profesjonalne czyszczenie oraz przegląd w autoryzowanym serwisie CSI.

Filmujemy zarówno reportażowo jak i artystycznie. Zawsze staramy się by uwieczniane obiekty były nie tylko ostre, ale i by całe ujęcie było odpowiednio stabilne. W przypadku filmów reportażowych, większość materiału rejestrujemy z pomocą urządzeń stabilizujących zapewniających niezwykle płynny ruch kamery. Ponadto stanowimy stały i zgrany zespół dzięki czemu możemy Państwu zapewnić możliwie najlepszą usługą filmową i fotograficzną, dlatego też pracujemy wyłącznie w pakietach Film + Fotografia. Obecnie realizujemy wyłącznie nowoczesne, pełne fabuły formy ślubne.